Logo - Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień


Dochodzenie odszkodowań

Oferuję kompleksową pomoc prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań, z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem walcząc o dobro moich Klientów. Przewidziana droga prawna umożliwia dochodzenie odszkodowania z tytułu ubezpieczeń majątkowych i osobowych, szkód komunikacyjnych, błędów medycznych i innych nietypowych sytuacji, np. czynów niedozwolonych.

Jeśli występują Państwo o odszkodowanie, podstawowe znaczenie przy rozstrzyganiu roszczeń odszkodowawczych mają świadkowie, dowody i charakter zawartej umowy, na podstawie której odszkodowanie może zostać wypłacone. Niestety, wielokrotnie zdarza się, że indywidualne oczekiwania co do wysokości należności rozmijają się z faktycznymi postanowieniami i decyzjami firmy. W takim przypadku należy skorzystać z kompleksowej pomocy prawnej świadczonej przez kancelarię adwokacką w Raciborzu.

Jakie są rodzaje odszkodowań?

Najczęściej odszkodowanie polega za rekompensacie pieniężnej lub rekompensacie naturalnej, która polega na przywróceniu do stanu istniejącego przed wyrządzeniem szkody (o ile istnieje taka możliwość). Odszkodowanie pokrywa wyrządzoną szkodę oraz ewentualne korzyści uzyskane przez poszkodowanego w sytuacji, gdyby do szkody nie doszło. Najważniejszą funkcją odszkodowania jest wyrównanie poniesionych strat, dlatego nie może być ono wyższe od wyrządzonej szkody.

 

Porady prawne

Dowiedz się więcej

 

Reprezentacja klienta

Dowiedz się więcej

Kontakt

Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień

ul. Opawska 30/10
47-400 Racibórz

 skupien.adwokat@gmail.com
 694 61 00 91

Numer rachunku bankowego:
26 1140 2004 0000 3202 7771 7490
mBank Biznes

Logo

 

 



Jako adwokat podejmuję się reprezentacji w sądach w szczególności na obszarze miast: Racibórz, Rybnik, Gliwice, Wodzisław Śląski, Katowice, Jastrzębie - Zdrój, Kędzierzyn-Koźle Głubczyce, Opole, jak i wielu innych miast na terenie całego kraju.

Zachęcam do kontaktowania się z Kancelarią w celu umówienia indywidualnego spotkania