Logo - Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień


Cennik – wynajęcie adwokata

Wynajęcie adwokata to najczęściej jedyna forma kompleksowego zakończenia sprawy. Koszt usług jest uregulowany na podstawie Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie. Honorarium za usługi adwokackie ustalam indywidualnie z Klientem, biorąc pod uwagę złożoność sprawy i ilość czynności podejmowanych przez adwokat.

Na wysokość honorarium wpływa także:

  • ilość sporządzanych pism,
  • rodzaj przeprowadzonych dowodów,
  • ilość udzielanych porad prawnych.

W mojej kancelarii Klient zawsze otrzymuje profesjonalne przedstawienie kosztów związanych z prowadzoną sprawą. Obejmują one nie tylko honorarium, ale również wszystkie opłaty oraz koszty sądowe. Ciężar każdej sprawy jest indywidualny, dlatego cennik usług adwokackich w Raciborzu zależy od jej specyfiki i złożoności.

Współpraca z kancelarią najczęściej rozpoczyna się wraz z udzieleniem porady. W trakcie pierwszego spotkania zostaje kompleksowo omówiona sytuacja prawna Klienta, a także przedstawiam złożoną strategię postępowania i omawiam możliwe scenariusze przebiegu rozprawy.

 

Porady prawne

Dowiedz się więcej

 

Reprezentacja klienta

Dowiedz się więcej

Kontakt

Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień

ul. Opawska 30/10
47-400 Racibórz

 skupien.adwokat@gmail.com
 694 61 00 91

Numer rachunku bankowego:
26 1140 2004 0000 3202 7771 7490
mBank Biznes

Logo

 

 Jako adwokat podejmuję się reprezentacji w sądach w szczególności na obszarze miast: Racibórz, Rybnik, Gliwice, Wodzisław Śląski, Katowice, Jastrzębie - Zdrój, Kędzierzyn-Koźle Głubczyce, Opole, jak i wielu innych miast na terenie całego kraju.

Zachęcam do kontaktowania się z Kancelarią w celu umówienia indywidualnego spotkania