Logo - Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień


Sporządzanie umów spółek

W ramach prowadzonej działalności zajmuję się sporządzaniem umów spółek, których podstawową funkcją jest precyzyjne zakreślenie ram, w jakich spółka powinna funkcjonować w obrocie gospodarczym. Umowa reguluje również zachodzące w niej wszelkie stosunki wewnętrzne. Dobrze przygotowany dokument zapewnia doskonałe warunki do rozwoju spółki, nie komplikując przy tym realizacji transakcji kapitałowych.

Przy zakładaniu spółek nie warto korzystać z gotowych tekstów umów, gdyż często przynoszą one niekorzystne rezultaty i szkodzą wszystkim wspólnikom. Powierzając mi przygotowanie umowy, Klient ma pewność, że zawsze będzie ona indywidualnie dopasowana do potrzeb i celów danej spółki. Odpowiednio przeanalizowany dokument ułatwia przeprowadzenie istotnych zmian osobowych w organach spółki, kapitałowych czy związanych ze sprzedażą udziałów.

Skorzystanie z pomocy specjalisty daje przedsiębiorcom gwarancje dobrego startu, co ma niebagatelne znaczenie we współczesnym biznesie. Doradztwo ma wymiar kompleksowy – analizuję wszystkie aspekty umowy, związane z ewentualnymi zmianami w kapitale spółki, także pod względem podatkowym.

 

Porady prawne

Dowiedz się więcej

 

Reprezentacja klienta

Dowiedz się więcej

Kontakt

Kancelaria Adwokacka - Robert Skupień

ul. Opawska 30/10
47-400 Racibórz

 skupien.adwokat@gmail.com
 694 61 00 91

Numer rachunku bankowego:
26 1140 2004 0000 3202 7771 7490
mBank Biznes

Logo

 

 Jako adwokat podejmuję się reprezentacji w sądach w szczególności na obszarze miast: Racibórz, Rybnik, Gliwice, Wodzisław Śląski, Katowice, Jastrzębie - Zdrój, Kędzierzyn-Koźle Głubczyce, Opole, jak i wielu innych miast na terenie całego kraju.

Zachęcam do kontaktowania się z Kancelarią w celu umówienia indywidualnego spotkania